Jednou z najväčších požiadaviek na nábytok v modernej spálni je jednoduchosť, s ktorou je možné ľahšie kombinovať jednotlivé prvky. Ak zariaďujete spálňu, najdôležitejšia vec je manželská posteľ, ktorá tvorí v  spálni centrálny prvok a pri výbere nábytku by mala byť vždy na prvom mieste. Akonáhle sa rozhodnete pre určitý typ postele môžete začať uvažovať nad zvyšným nábytkom a dekoráciami.

Pre malé spálne navrhujeme nasledovné úložné priestory ako: šatníkové skrine, skrinky so zásuvkami, úložný systém na šaty, úložné riešenia pod posteľ, nočné stolíky, úložné možnosti na šaty a topánky, háčiky a vešiaky, čelá postelí, nástenné police či toaletné stolíky. Ďalšou možnosťou sú postele s úložným priestorom, ktoré majú výklopný rošt, alebo zásuvky pod posteľou. Najčastejšie používaný doplnok sú nočné stolíky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej spálni.

Spálňu tvorí tiež šatníková skriňa, komoda či toaletka. V tejto kategórii Vám ponúkame spálne rozdelené do jednotlivých spálňových sektorov. Väčšina našich postelí je dodávaná už s roštom, ktorý je v cene. Nočný stolík by mal byť rovnaký ako má posteľ. Ideálne je, ak sú z rovnakého materiálu a v rovnakom farebnom prevedení. Napríklad ku čiernej kovovej posteli vyberáme kovový nočný stolík v čiernej farbe.

V ponuke máme spálňové zostavy s povrchovou úpravou vonkajších častí z prírodnej dyhy, spálňové zostavy vyrobené z masívneho dreva. Každý z programov je ponúkaný ako sektor, s možnosťou ľubovoľnej kombinácie podľa potrieb. Výpredaj nábytku do spálne hľadajte v kategórii Totálny výpredaj skladu.

Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info