Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu:

Nájdite nás

infolinka: +421 911 904 412
(po-pia: 07:30-16:00)

 

www.najlepsinabytok.sk na Facebooku!
 

Nákup na splátky

 


 

Partnerské weby

Kabelky a dámska módaKabelky a dámska móda

Interaktívne tabuleInteraktívne tabule

Sedacie vakySedacie vaky

Balóny šťastiaBalóny šťastia

Viac  

Nábytok Barcelona

Kolekcia Barcelona - nábytok pre mladšie a staršie deti

Kolekcia nábytku Barcelona je krásna vo svojej jednoduchosti, vyrábaná z borovicového dreva. Má magickú funkciu rastu s vaším dieťaťom.
Veľmi jednoduché tvary, minimálne ozdôbky a prírodné drevo umožňuje jednoduché usporiadanie v priestore detskej izby. Barcelona je určená pre najmenšie bábätká ale aj staršie deti. Barcelona umožňuje používanie nábytku po dlhé roky. Od narodenia, cez školské časy a ešte dlhšie. 

V sektore Barcelona sú špecifické nápisy: El Rey, La Camiseta, La prendu alebo El Abrigo - tie sa vzťahujú na slnečné Španielsko. Tabuľky s nápismy sú štandardne v cene. Zákazník si ich môže, alebo nemusí namontovať. Tiež je možné objednať na žiadosť akýkoľvek iný nápis na osobitú žiadosť. Barcelona je dostupná v dvoch farebných prevedeniach - bielej a teplej vanilkovej. 

Spôsob výroby
Sektor zaujme svojou jednoduchosťou a nadčasovým dizajnom. Je to nábytok na dlhé roky, nielen vďaka svojej pevnej konštrukcii z prírodného borovicového masívu. Barcelona poskytuje neobmedzené možnosti usporiadania v závislosti od prevládajúcich trendov a vašej kreativity.