Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu:

Nájdite nás

infolinka: +421 911 904 412
(po-pia: 07:30-16:00)

 

www.najlepsinabytok.sk na Facebooku!
 

Nákup na splátky

 


 

Partnerské weby

Kabelky a dámska módaKabelky a dámska móda

Interaktívne tabuleInteraktívne tabule

Sedacie vakySedacie vaky

Balóny šťastiaBalóny šťastia

Viac  

Matrace Benab

Dobrý spánok je veľmi dôležitý, a s tým súvisí okrem iného aj dobrý matrac. Spoločnosť BENAB TRADE s.r.o. je slovenským výrobcom zdravotných a ortopedických matracov a doplnkov už od roku 1995. Celá kolekcia matracov vyrábaná našou spoločnosťou je navrhnutá z najrozličnejších certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov, sú dlhodobo testované a zodpovedajú najprísnejším požiadavkám na hygienu, kvalitu, komfort a funkčnosť lôžka.
Našu širokú ponuku matracov tvorí 5 základných kolekcií, a to OPTIMAL, MEMORY, COMFORT, LATEX a ERGONOMIC, z ktorých každá má iné kvalitatívne a materiálové zloženie. Veríme, že z našej ponuky si vyberie ten správny matrac každý. Naše matrace vám pomôžu dostať sa na správnu cestu k lepšiemu spánku a k načerpaniu potrebnej energie, aby ste získali čo najviac z Vašich rušných dní.

Ceny platia pre matrace akýchkoľvek rozmerov do rozmeru 200 x 90 cm. Akékoľvek väčšie rozmery sú s príplatkom 10% za každých začatých 10 cm šírky alebo dĺžky matraca. Dvojnásobné ceny platia pre rozmery š. 140 - 180cm a dĺžky do 200 cm. / iné väčšie rozmery za príplatok 10% - 10cm.