Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu:

Nájdite nás

infolinka: +421 911 904 412
(po-pia: 07:30-16:00)

 

www.najlepsinabytok.sk na Facebooku!
 

Nákup na splátky

 


 

Partnerské weby

Kabelky a dámska módaKabelky a dámska móda

Interaktívne tabuleInteraktívne tabule

Sedacie vakySedacie vaky

Balóny šťastiaBalóny šťastia

Viac  

Kuchyne

Kuchyňa okrem komfortného a estetického vzhľadu by mala spĺňať aj parameter účelného priestoru. Naša spoločnosť ponúka kuchyne typizované, ktoré sa vyznačujú nízkou cenou a jednoduchou inštaláciou a navyše v desiatkach farebných prevedení a druhov materiálov. Tieto kuchyne sa dodávajú v niekoľkých rozmeroch, kde je možné si dokúpiť skrinky, drezy, horné i dolné kuchynské skrinky či iné ďalšie doplnky v podobnom dizajne a vytvoriť si kuchyňu na mieru Vašim požiadavkám. 

Kuchynské linky so širokou ponukou prevedení a jednoduchou inštaláciou uchvátia modernými materiálmi a pozoruhodným designom. Naše kuchyne sa vyznačujú nízkou cenou, príťažlivá kuchyňa už teda nie je len prednosťou bohatých. V ponuke máme kuchynské zostavy vo viacerých šírkach – 220cm, 240cm a 260cm. K niektorým navyše ponúkame možnosť dokúpiť si a doladiť kuchynské zostavy presne do vašej kuchyne. 

Aktuálne máme v ponuke nasledovné sektory Bon Apetit, Modena, Delicia, Junona, Karina a Roxy od popredných výrobcov ako Bogfran a Black Red White (BRW).