Kuchyňa okrem komfortného a estetického vzhľadu by mala spĺňať aj parameter účelného priestoru. Naša spoločnosť ponúka kuchyne typizované, ktoré sa vyznačujú nízkou cenou a jednoduchou inštaláciou a navyše v desiatkach farebných prevedení a druhov materiálov. Tieto kuchyne sa dodávajú v niekoľkých rozmeroch, kde je možné si dokúpiť skrinky, drezy, horné i dolné kuchynské skrinky či iné ďalšie doplnky v podobnom dizajne a vytvoriť si kuchyňu na mieru Vašim požiadavkám.

Kuchynské linky so širokou ponukou prevedení a jednoduchou inštaláciou uchvátia modernými materiálmi a pozoruhodným designom. Naše kuchyne sa vyznačujú nízkou cenou, príťažlivá kuchyňa už teda nie je len prednosťou bohatých. V ponuke máme kuchynské zostavy vo viacerých šírkach – 220cm, 240cm a 260cm. K niektorým navyše ponúkame možnosť dokúpiť si a doladiť kuchynské zostavy presne do vašej kuchyne.

Aktuálne máme v ponuke nasledovné sektory Bon Apetit, Modena, Delicia, Junona, Karina a Roxy od popredných výrobcov ako Bogfran a Black Red White (BRW).

Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info